Wózki bagażowe

Firma Schoeller Allibert ma to czego potrzebują działalności związane z przemysłem i transportem. Ogromny wybór asortymentu sprawia, że praca będzie znacznie łatwiejsza. Firma działa już od ponad pięćdziesięciu lat, właśnie dlatego posiada na prawdę spore doświadczenie.

Wózki bagażowe

Wszystkie produkty, które są dostępne w asortymencie firmy mają na celu ułatwienie bezpiecznego i łatwego przemieszczania załadowanych skrzyń, ułożonych skrzyń i ułożonych pustych skrzyń. Firma posiada szeroką gamę wózków z różnymi wersjami podstawowymi, dzięki czemu można je dopasować do różnych branż. Wózki bagażowe są przede wszystkim niesamowicie lekkie, a dodatkowo są higieniczne. Nadają się do stosowania w chłodniach i zamrażarkach. Wózki firmy Schoeller Allibert są dostępne w szerokiej gamie materiałów, z różnymi kołami i zestawami kołowymi, mechanizmem hamulcowym i niektórymi z uchwytem do różnych zastosowań. Wózki transportowe składane są przede wszystkim wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.

Jakość wózków transportowych

Wózki transportowe składane są zaprojektowane do bezpiecznego i efektywnego manewrowania skrzyniami, tacami i pudełkami w miejscu pracy. Wózki firmy Schoeller Allibert są uniwersalne i nadają się do szerokiej gamy uniwersalnych skrzyń. Nadają się również do urządzeń do obsługi mechanicznej. Z całą pewnością używanie tych produktów jest niesamowicie przyjemne. Wszystkie produkty są również odporne na uderzenia, dzięki czemu mogą one posłużyć na wiele lat. Wózki Schoeller Allibert są ergonomicznie zaprojektowane, z czterema dużymi kołami o wielkości – sto milimetrów, a także posiadają hamulec. Koła są wykonane ze stali ocynkowane – bardzo często są również pokryte gumą, aby nie wydawały nieprzyjemnych dźwięków. Wszystkie wózki są przyjazne dla środowiska. Można je z łatwością oddać na recykling. Wózek bagażowy składany jest idealny do transportu skrzyń, skrzynek, skrzyń ułożonych w stos i składanych małych pojemników. Ułatwia on pracę wielu osobom na każdym etapie pracy. Wózki te mogą udźwignąć na prawdę bardzo dużo kilogramów, więc przewozić mogą jednocześnie sporo towaru.

Wózki bagażowe sprawdzą się idealnie w wielu dziedzinach przemysłu. Są stosowane bardzo często.