Rolmus.com.pl

Firma z Wrześni, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości części do maszyn rolniczych, w przejrzysty sposób opisuje swoją działalność na profesjonalnej stronie internetowej dostępnej pod adresem https://www.rolmus.com.pl/ .

Układ witryny jest wygodny, najważniejsze zagadnienia pogrupowane w przystępnym menu. Oprócz wersji polskiej, serwis dostępny jest także w językach:
– angielskim,
– niemieckim,
– rosyjskim,
– francuskim. Polski producent części do sprzętów rolniczych zajmuje się również eksportem wyprodukowanych elementów.

Części do ciągników

Produkcja wysokiej jakości części do maszyn rolniczych to podstawowa działalność firmy Rolmus. W serwisie pod adresem https://www.rolmus.com.pl/ dostępny jest szczegółowy katalog ponad 2000 elementów dostępnych od ręki.

W katalogu na stronie znaleźć można części do ciągników, kombajnów, kosiarek rotacyjnych, siewników, pras i ładowaczy, a także pozostałych maszyn rolniczych.

Usługi skrawania

Firma Rolmus https://www.rolmus.com.pl/ świadczy również specjalistyczne usługi w zakresie obróbki mechanicznej metalu, w szczególności:
– toczenia,
– szlifowania,
– wiercenia,
– frezowania.

Dzięki wykorzystaniu rozbudowanego parku maszyn firma zaoferować może także usługi cięcia stali piłą taśmową, palnikiem gazowym, lub plazmowym. Własna krawędziowa prasa hydrauliczna zapewnia do 3,6 m gięcia przy maksymalnej grubości elementu rzędu 18 mm.

Certyfikaty jakości

Firma Rolmus, która produkuje wysokiej jakości części do maszyn rolniczych, wdrożyła w 2008 roku system zarządzania jakością ISO 9001:2000. Zapewnia on kontrolę jakości na każdym etapie produkcyjnym, od momentu projektowania, aż po testy gotowego produktu. Współcześnie Rolmus ( https://www.rolmus.com.pl/ ) spełnia wymogi normy ISO 9001:2015.

Zachowanie ciągłej, wysokiej jakości produkowanych elementów do maszyn rolniczych, jest kluczowe dla ich bezpiecznej i bezawaryjnej pracy. Rolmus produkuje podzespoły, które zapewniają spokój na wiele lat.

Park maszyn

Na stronie firmowej pod adresem https://www.rolmus.com.pl/ obejrzeć można rozbudowany park maszyn oraz galerię zdjęć z procesów produkcyjnych różnych elementów. Dostępny jest krótki film, przybliżający działalność Rolmus oraz zakładka z danym teleadresowymi. Z działem obsługi klienta producenta części do maszyn rolniczych można także skontaktować się przy pomocy prostego formularza na stronie internetowej https://www.rolmus.com.pl/