Ekogroszek hurt

Obecnie wiele firm specjalizuje się w detalicznej i hurtowej sprzedaży naturalnych paliw stałych – takich jak ekogroszek. Dlatego też bez problemu opał ten można kupić zarówno dla domu, jak i przedsiębiorstwa.

Ekogroszek hurt dla klientów biznesowych i indywidualnych

Współczesne procesy technologiczne umożliwiają szczegółowe rozpoznanie jakości paliw, jeszcze zanim trafią one do sprzedaży. Producenci starają się, by sprzedawane przez nich paliwa były zróżnicowane pod względem energetycznym oraz pod względem zawartości wilgoci, siarki i popiołu.

Zróżnicowana oferta ekogroszku

Co ważne, obecnie na rynku można znaleźć różne rodzaju ekogroszku, dzięki czemu zakup można dopasować do własnych potrzeb. W pierwszej opcji wartość opałowego paliwa można wynosić od 21 do 24 MJ/kg. Taki ekogroszek zaleca się użytkować jesienią i wczesną wiosną, kiedy na dworze panują chłody. Ten tańszy typ ekogroszku sprawdza się w takich okresach najlepiej, gdyż zapotrzebowanie na energię ze spalania jest umiarkowane. Paliwo to ma również niską zawartość popiołu. Kolejną opcją jest ekogroszek o kaloryczności 26 MJ/kg. Jest to paliwo wysokiej jakości, które charakteryzuje niska zawartość popiołu oraz wysoka wartość opałowa. Trzecią opcją jest kaloryczność ekogroszku wynosząca 29MJ/kg. Ta wersja paliwa wyróżnia się przede wszystkim niską zawartością popiołu.

Ekogroszek hurt

W wybranej firmie ekogroszek można odbierać samodzielnie lub zamówić transport. Wtedy paliwo zostanie dowiezione do ustalonej lokalizacji. Ekogroszek jest dostępny zarówno „luzem”, jak i w workach. Te ostatnie można zamówić z logo marki albo albo bez nadruku.