Hybryd jako dostawca najlepszego oświetlenia awaryjnego, z 30-letnim doświadczeniem

Wszędzie, gdzie kluczowe jest bezpieczeństwo, trzeba zadbać o najwyższą jakość produktów. Firma HYBRYD może pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w dostarczaniu świetnych rozwiązań w zakresie oświetlenia awaryjnego i nie tylko.

Wysoka jakość produktów i usług

Oświetlenie awaryjne potrzebne jest w wielu miejscach. Zapewnia bezpieczną możliwość opuszczenia budynku, jeśli zabraknie oświetlenia podstawowego, a tak może zdarzyć się z różnych przyczyn.

Ważne jest, aby wszystkie produkty miały certyfikaty potwierdzające zgodność z normą ISO 9001:2015. Jeśli chodzi o produkty HYBRYD, tak właśnie jest. Nie trzeba więc niczego się obawiać.

Zacząć od podstaw

Oświetlenie awaryjne, w zakresie podstawowych opraw, ma diodę zieloną, dzięki której można zobaczyć sygnał stanu akumulatora. Jeśli dioda świeci, oznacza to, że akumulator jest naładowany. Jeśli miga, ładowanie trwa. Jeśli nie świeci, akumulator jest uszkodzony, został odłączony bądź nastąpiła jakaś awaria.

Warto zamontować oświetlenie awaryjne nawet wtedy, jeśli nie jest to wymuszone przepisami prawa. Jest to działanie dla podwyższenia standardu bezpieczeństwa ludzi, a ono jest przecież bezcenne.

Domy, piwnice, garaże

Dlaczego osoba prywatna decyduje się zamontować oświetlenie awaryjne w swoim domu, garażu, piwnicy, na małej powierzchni w swojej firmie? Właśnie dla bezpieczeństwa.

Zamiast ślepo podążać za przepisami i jeśli coś nie jest wymagane, rezygnować z tego, warto zachować zdrowy rozsądek i pomyśleć. Przecież za stosunkowo niewielkie pieniądze można nawet uratować czyjeś życie, gdyby doszło do konieczności ewakuacji.