Pojemnik EURO: zastosowanie, zalety i rodzaje

Pojemnik plastikowy EURO od marki Schoeller Allibert jest oferowany w wielu modelach oraz wzorach. Wyróżniają się wysoką jakością.

Zalety pojemników EURO

Niewątpliwie pojemniki plastikowe EURO posiadają liczne zalety. Wśród nich wyliczyć można między innymi łatwość w transporcie różnego rodzaju produktów. Ponadto, są one w pełni bezpieczne, jeśli chodzi o transport produktów żywnościowych.

Często można je spotkać między innymi w branży spożywczej oraz ogrodniczej. Służą one do – na przykład – segregacji drobnych produktów, dokumentów i tym podobne. Oferowane są w wielu rozmiarach i pojemnościach, dzięki czemu można je dopasować do własnych potrzeb.

Marka Schoeller Allibert oferuje – o czym warto wspomnieć – pojemniki wykonane z użyciem najwyższej technologii, które wyróżniają się wytrzymałością.

Rodzaje pojemników plastikowych EURO

Marka Schoeller Allibert posiada w swojej ofercie pojemnik euro, który posiada różnorodne rozmiary, liczne zastosowania oraz możliwości transportu. Są one odpowiednio dopasowane do potrzeb firm.

Pojemniki do europalet

Jednym z rodzajów pojemników EURO są pojemniki plastikowe, które produkuje się na wymiar pod europalety. Świetnie pasują również do wózków widłowych oraz kontenerów rolkowych, w związku z czym ich transportowanie oraz przenoszenie jest znacząco ułatwione.

Pojemniki z pokrywą

Pojemniki z pokrywą to inaczej pojemniki dystrybucyjne, które umożliwiają zamykanie w środku produktów. Pozwala to zatem chronić w trakcie transportu ich zawartość zarówno przed kurzem, jak i wszelkiego rodzaju brudem.

Znajdują one swoje zastosowanie w branży spożywczej, firmach kurierskich, na poczcie oraz firmach, w których dokumentacja i jej segregacja odgrywa bardzo ważną rolę.

Pojemniki te mogą występować w wielu rozmiarach. Są zarówno duże, jak i małe, dzięki czemu istnieje możliwość dopasowania ich do swoich zapotrzebowań.

Skrzyniopalety plastikowe

Skrzyniopalety plastikowe to największe pod względem wymiarów pojemniki EURO. Wyróżniają się dużą pojemnością oraz możliwością zastosowania między innymi do produktów sypkich.

Wszystkie pojemniki plastikowe EURO spełniają wszelkie normy, dlatego są bezpieczne w zastosowaniu między innymi z żywnością.