Jak funkcjonuje Solidworks?

Projektowanie obiektów powierzchniowych, form oraz urządzeń wymaga znacznych umiejętności technicznych oraz zdolności takich jak wyobraźnia przestrzenna.

Czym charakteryzuje się Solidworks?

Solidworks online to obecnie jedno z najlepszych narzędzi do projektowania 3D, które pozwala znacznie skrócić czas pracy. Dzięki Solidworks nie ma konieczności wprowadzania poprawek we wszystkich dokumentach składających się na projekt. Program cieszy się popularnością na całym świecie, z ponad 4 milionami użytkowników. Przyjazne środowisko programowania przyczynia się do dużej popularności oprogramowania.

Cena Solidworks jest przystępna, więc zakup nie powinien stanowić problemu. Solidworks online to narzędzie integrujące niemal wszystkie etapy projektowania. Wprowadzenie zmiany lub poprawki w dowolnym elemencie projektu wpłynie na całą dokumentację projektową. Projektant może ocenić kompletny model przestrzenny na ekranie komputera, zanim sfinalizuje projekt. Warto zauważyć, że projekty 3D w skali lub naturalnych rozmiarach mogą być drukowane za pomocą drukarek 3D. Oznacza to, że nie ma konieczności budowania kosztownych prototypów, aby przetestować końcowy produkt. Łatwy i przejrzysty interfejs to cecha charakterystyczna programu Solidworks.

Oprogramowanie do tworzenia projektów PCB w jednym miejscu

Altium designer to potężne narzędzie do projektowania płytek drukowanych (PCB), które oferuje funkcje projektowania, symulacji i testowania, dzięki czemu możesz tworzyć wszystko, od prostych po skomplikowane urządzenia elektroniczne. Program składa się z wielu narzędzi zintegrowanych w jednym miejscu, dzięki czemu możesz tworzyć wygodnie i wydajnie. Altium Designer zawiera narzędzia do projektowania i śledzenia obwodów, do tworzenia dokumentacji i prezentacji, a także do symulacji i testowania projektów.

Altium Designer jest dostępny na różnych platformach, w tym Windows, macOS i Linux. Oferuje wszystkie niezbędne narzędzia do projektowania i tworzenia wszystkich rodzajów PCB. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy początkującym, oprogramowanie tego rodzaju jest narzędziem, którego możesz użyć do tworzenia wyjątkowych projektów PCB.