Jakie informacje są najważniejsze dla nabywcy nieruchomości?

Podmiot zainteresowany sprzedażą nieruchomości powinien w sposób czytelny i przejrzysty przedstawić wszystkie najważniejsze informacje na ich temat. Jak to zrobić? Statystycznie rzecz biorąc, klientów na samym początku interesuje jedynie kilka kwestii.

Metraż nieruchomości

To chyba najważniejsza informacja dotycząca sprzedawanych mieszkań i domów. Na stronie Kwadrat Nieruchomości te pierwsze mają z reguły od 30 do 60 metrów kwadratowych, choć zdarzają się i takie perełki, których powierzchnia sięga nawet 100 metrów. Warto tę informację przedstawić w najlepiej widocznym miejscu.

Jeśli wartość ta jest w rzeczywistości mniejsza lub większa, niż na pozór mogłoby się wydawać, to ofertę trzeba uściślić. Błędem jest np. wliczanie do ogólnej powierzchni mieszkania takich przestrzeni jak np. komórki lokatorskie lub inne pomieszczenia pomocnicze.

Cena nieruchomości

Strona Kwadratu Nieruchomości to dobry przykład na to, jak podawać informacje na temat ceny wybranych mieszkań lub domów. Koszt każdego z nich jest tam podany w rzeczowy i przejrzysty sposób, dzięki czemu potencjalny nabywca wie o wszystkich kosztach.

Mówiąc o cenie, nie należy zapominać o filtrach. Osoba odwiedzająca stronę z ofertami powinna mieć dostęp do wyszukiwarki, w której istnieje możliwość przefiltrowania wszystkich wyników. Jednym z filtrów będą oczywiście przyjęte przez klienta widełki cenowe.

Liczba pokoi w nieruchomości

Na stronie należącej do biura Kwadrat Nieruchomości można też dowiedzieć się czegoś więcej na temat liczby pokoi znajdujących się w danym obiekcie. Jest to informacja bardzo przydatna, gdyż pozwala już na wstępie skonfrontować swoje oczekiwania z budową danego budynku lub sposobem organizacji mieszkania

Podsumowując, Kwadrat Nieruchomości to biuro, które zapewnia łatwy i nieograniczony dostęp do wszystkich informacji dotyczących konkretnego domu lub mieszkania. Mając je, można łatwiej podjąć decyzję co do dalszego zainteresowania się konkretną ofertą. Stąd już krok do spełnienia formalności i zakupu konkretnego domu lub mieszkania.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Kwadrat nieruchomości.