Wielkogabarytowe skrzynki z tworzywa sztucznego do zadań specjalnych

Wielkogabarytowe skrzynki z tworzywa sztucznego zaprojektowane zostały w taki sposób, aby zapewnić wysoki komfort magazynowania i transportu. Największym zainteresowaniem cieszą się skrzynki polietylenowe, które wyróżniają się nie tylko niską wagą, ale również wysoką odpornością na uszkodzenia i doskonałą ergonomią. Nie można zapominać także o tym, że nowoczesne skrzynie z tworzywa są kompatybilne z zautomatyzowanymi systemami przenoszenia nietypowego ładunku.

Z jakiego materiału produkuje się skrzynki z tworzywa sztucznego?

Nowoczesne Pojemniki plastikowe producent produkowane są przede wszystkim z polipropylenu oraz polietylenu. Rewelacyjny polipropylen to niezawodne tworzywo sztuczne, które wyróżnia się wszechstronnym zastosowaniem. Skrzynki polipropylenowe wyciskane są z rozgrzanej masy tworzywa sztucznego w temperaturze ponad 200 stopni. Za pomocą specjalnych form możliwe jest ukształtowanie nawet bardzo nietypowych skrzyń, które umożliwią transport i przechowywanie różnorodnych gabarytów. Do masy dodawane są specjalne barwniki, dzięki czemu można wybrać opakowania plastikowe producent o różnych kolorach. Polipropylen umożliwia tworzenie lekkich i trwałych pojemników plastikowych, które cenione są także za atrakcyjny design. Wielu producentów umożliwia również nanoszenie na skrzynie logo firmy, dzięki czemu spełniają one nie tylko zadania użytkowe, ale również zadania marketingowe.

Skrzyniopalety składane

Do magazynowania i transportu najlepiej nadają się skrzyniopalety składane, które najczęściej produkowane są na standardowej podstawie palety (1200×800 mm). Składane skrzynki z tworzywa sztucznego gdy są puste oferują dużo wolnej przestrzeni. Przenoszenie i przechowywanie ułatwiają dodatkowe płozy i specjalne stopki. W zależności od potrzeb można wybrać także zintegrowany system zamykania. Klapy mogą być otwierane na dłuższych i krótszych bokach. Składane pojemniki plastikowe producent są dostępne w wersji pełnej i ażurowej. Te pierwsze wyróżniają się gładką powierzchnią, dzięki czemu nie ma problemu z ich czyszczeniem. Ażurowe opakowania plastikowe producent zapewniają z kolei swobodną cyrkulację powietrza. Pojemniki tego typu umożliwiają przechowywanie owoców, warzyw i roślin.